Otrzęsiny

7 października 2021 r. odbyły się Otrzęsiny uczniów klas pierwszych, mieszkających w naszym internacie. Impreza o antycznej tematyce i scenerii była okazją do wspólnej integracji oraz oficjalnego włączenia nowoprzybyłych uczniów do braci internackiej. Wcześniej jednak pierwszaki musiały przejść chrzest. Starsi koledzy, pod opieką wychowawców Julii Bagan i Marty Danielczyk przenieśli uczniów w antyczny świat. Przygotowali szereg zabaw, konkursów i konkurencji sportowych. Wszystkim dopisywał dobry humor i świetny nastrój. Zwieńczeniem zabawy było złożenie przez uczniów klas pierwszych przyrzeczenia, że będą przestrzegać regulaminu Internatu, nauczycieli słuchać uważnie, myć się, czesać i ubierać ładnie.