POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

 

We środę, 18 kwietnia, odbyło się pożegnanie maturzystów i wychowanków odchodzących z Internatu. Choć pogoda nie dopisała, to atmosfera była gorąca.

Uczniowie z młodszych klas, przy pomocy wychowawców, zorganizowali starszym kolegom ognisko z kiełbaskami, gorącą kawą i herbatą oraz mnóstwo atrakcyjnych i zabawnych konkursów. Maturzyści prezentowali swoje zdolności przywódcze, zmysł równowagi, szybkość i celność w następujących konkurencjach: rzut filcem do celu, slalom w taczkach, zespołowy bieg w nartach po trawie czy też wbijanie gwoździ na czas. Wszystkim uczestnikom spotkania dopisywały humory, a leśna polanka rozbrzmiewała gromkim śmiechem zawodników i kibiców.

Choć wszyscy doskonale się bawili, to nie zabrakło również wzruszających momentów. Każdy z absolwentów otrzymał w prezencie pamiątkowy kubek ze swoim zdjęciem i podpisami wszystkich kolegów i koleżanek. Maturzyści zaś serdecznie dziękowali wychowawcom za cztery lata wsparcia, zrozumienia i starań, by Internat przypominał dom rodzinny.

Naszym Absolwentom życzymy powodzenia i połamania pióra na maturze.