Warunki Zamieszkania

Nasi wychowankowie mieszkają w dwuosobowych pokojach z aneksem łazienkowym. Pomieszczenia mieszkalne zostały wyposażone w podstawowe sprzęty codziennego użytku, takie jak: łóżka, biurka, szafki nocne i pojemna szafa na ubrania. Ponadto pokoje są jasne, nasłonecznione, przestronne i ciepłe, niedawno zostały wyremontowane. W aneksie łazienkowym położono glazurę i terakotę w modnych, młodzieżowych kolorach. Pomieszczenie wyposażono w urządzenia sanitarne, kabinę prysznicową oraz duże lustro. 

W wolnym czasie młodzież może korzystać ze świetlicy, pracowni komputerowej z dostępem do Internetu oraz pomieszczenia kuchennego, w którym samodzielnie można przygotowywać ulubione posiłki. Ponadto wychowankowie mają dostęp do hali gimnastycznej, boiska  szkolnego i siłowni. W naszym Internacie jest czysto i przytulnie, gdyż dbają o to wychowawcy i wychowankowie. 

Panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu wieloletnich przyjaźni. Organizujemy wiele imprez, wyjść edukacyjnych oraz zajęć pozalekcyjnych. Zapewniamy także ciszę i spokój, by w skupieniu zająć się nauką szkolną.